Network Çözümleri

 

 

VSS Monitoring cihazları pasif kopyalama, trafik izleme, güvenlik ve gerçek zamanlı ağ trafiğini iletmek için tasarlanmıştır . VSS kullanıcı kontrollü daha fazla izleme verimliliği, ROI ve düşük tepki süreleri ile tam bir trafik yakalama çözümleri sunuyor. Geniş ürün portföyü ile hem Tradational Taps ve SPAN araçları hem de ölçeklenebilir Distributed Taps ve Distributed Traffic Capture Sistemlerini sunmaktadır.

 

Distributed Taps cihazları: pasif, tek yönlü, birden fazla ağa giriş yapabilen ve birden fazla bağımsız monitör portları sunmanın yanı sıra kullanıcı tarafından seçilen trafiği yakalamak için de tasarlanmış araçlardır. Distributed Taps cihazlarının Donanım Tabanlı Filtreleme, Session-Aware Dengeleme,uzaktan yönetim, akıllı ve tam konfigürasyon esnekliği gibi özellikleri bulunmaktadır.

 

Tradational Taps cihazları: tam dupleks, statik trafiği agregasyonu ve çoğaltma özelliği, düşük port yoğunluğu için tasarlanmış araçlardır. Tradational Taps cihazlarının Tam trafik görünürlüğü sağlayan pasif (failsafe) donanım aygıtları, SPAN / tek yönlü girdilerin yanı sıra satır içi erişimleri karşılamak için ürün seçenekleri mevcuttur.